Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar hakkında yapılan en iyi yorumlar

PAPAZ BÜYÜSÜ HAKKINDA HERŞEY

papazbüyüsü9

Papaz büyüsü çok eski çağlardan beri bilinen tarihi çok uzun yıllara dayanan bir büyü çeşididir. Papaz büyüsünü yapmakta bozmakta gerçekten ilim sahibi olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Papaz büyü insanın iradesinde doğrudan müdahele ederek, istem dışı davranış, düşünceler ve hareketler yapmasını sağlar.

20 Yorum

 1. idilbike's Gravatar idilbike
  11 Kasım 2019    

  çeşme medyumları arasında ünlü medyumların isimlerini araştırıyorum çünkü kuzenim kendisinden ayrılmak isteyen kocasını papaz büyüsü yaptırarak geri döndürmüş.çok ısrar ettim sordum söylemedi.iyi bir medyum bulmuş o da ismini kendisine sakladı.yüzüğü atan nişanlımı geri kazanmak için papaz büyüsü yapan garantili medyum arıyorum.

  • emine's Gravatar emine
   20 Kasım 2019    

   kocamı sevgilisinden ayırmak için medyum Ogeday papaz büyüsü yaptırdım.papaz büyüsü 21 günde sonuç verir ama medyum Ogeday özel işlemlerle papaz büyüsü etki süresini kısaltarak kocamın haftasına eve dönmesini sağladı.telefon numarasını da değiştirdi artık o kadınla görüşmüyor . tamamen kendisini bana affettirmeye çalışıyor.herşey yoluna girdi.

 2. neşe's Gravatar neşe
  26 Kasım 2019    

  papaz büyüsü fiyatları ne aralıkta seyreder arkadaşlar? armağan hocaya papaz büyüsü yaptırmak için görüştüm fiyat aldım. biraz para biriktirmem gerekiyor.başka hocalardan da papaz büyüsü fiyatı almalı mıyım kafam karışık biraz.lütfen yardımcı olun.daha ekonomik fiyatlı büyüler de var ama papaz büyüsünün etkileri daha kapsamlı olduğu için babamla ilgili sorunları çözebilecek tek büyünün papaz büyüsü olduğunu düşünüyorum.armağan hoca da papaz büyüsü yapan medyumlar arasında ünlü o da tamam.tek düşüncem ekonomik ucuz papaz büyüsü nasıl yaptırırım?

  • armağan hocaya uygun fiyatlı papaz büyüsü yaptırdım's Gravatar armağan hocaya uygun fiyatlı papaz büyüsü yaptırdım
   9 Aralık 2019    

   ben birkaç ay önce armağan hocaya papaz büyüsü yaptırdım.doğru gerçek bir hoca.papaz büyüsü yapan en iyi medyum kim diye çok araştırdım.armağan hocanın üstün kabiliyetli olduğunu büyü yaptıranların yorumlarını yazdıkları forumlarda okudum.kilis medyumlarını da araştırdım mesela çokta ucuza papaz büyüsü yapan hocalar da buldum ama güvenemedim.armağan hoca da uygun fiyatlı papaz büyüsü yapıyor ama çok çok ucuzuna papaz büyüsü yaptırayım derken dolandırılmakta var.iyi düşün bence.

 3. papaz büyüsü bende musallat yaptı's Gravatar papaz büyüsü bende musallat yaptı
  17 Aralık 2019    

  öyle büyük musibetleri başımdan attım neler oldu anlatamam…sevgilimi kocasından ayırmak istiyordum.aşık olduğum sevdiğim beraber olduğum dokunduğum kadının benim yanımdan ayrıldıktan sonra kocası da olsa başka birinin yanına gitmesini kaldıramıyordum.kimseye söyleyemeden konuyu kimseye açamadan kendim ne yapabilirim bakmak istedim.papaz büyüsü evde nasıl yapılır, papaz büyüsünü kendim nasıl yaparım diye araştırdım.internetten papaz büyüsü tarifleri buldum.kendim papaz büyüsü yapmaya çalıştım olmadı olmadığı gibi bin türlü musibet geldi başıma.görünmez kaza gibi kazalardan yakamı kurtaramadım.gece gündüz nereye baksam siyah gölgeler gözümün önünden geçiyordu.bazen de sanki takip ediliyormuşum gibi hissediyordum.en son gece kendi adımı duyarak uyandıktan sonra başıma iş getirdiğimi anladım.yana yakıla papaz büyüsü bozan musallat bozan medyum ararken yorumlardan okuduğum kadarıyla kilisede papaz olan bedirhan hocayı aradım.bedirhan hoca benim durumuma baktı anne adımı sorarak ruhsal bakım yaptı.papaz büyüsü yapmaya çalıştığım için tehlikeli bir cin kabilesinin öfkesini üzerime çekmişim.papaz büyüsü manuel yapılmaz arkadaşlar aman dikkat.bedirhan hoca üzerimdeki papaz büyüsü etkilerini kaldırdı hamd olsun.biraz dinlenip sevdiğim kadını elde etmek içinde bedirhan hocaya papaz büyüsü yaptıracağım.

 4. şahin's Gravatar şahin
  26 Aralık 2019    

  dolandırıcı çok medyum hoca var.papaz büyüsü zor ve aranan rağbet edilen büyülerden biri olduğu için ilgilisi de çok. ucuza papaz büyüsü yaptığını iddia eden medyumdan uzak durun bu net.izmit medyumları arasında birine papaz büyüsü yaptırmak için müracaat ettim ama sonuç hüsran.papaz büyüsü yaptıranların yorumlarını , papaz büyüsü medyum şikayetlerini aradığımda Ogeday hocanın adının hep güzel anıldığını gördükten sonra Ogeday hocayı aradım.21 gün süren papaz büyüsü işlemim başarıyla sonuçlandı.boşa para saçtım ama en azından papaz büyüsünde kesin sonuç veren medyum Ogedayı bulabilmiş oldum.önemli olan bence bu.

 5. kısmetimi papaz büyüsüyle açtırdım's Gravatar kısmetimi papaz büyüsüyle açtırdım
  4 Ocak 2020    

  kısmet açma büyüsü yaptırmak için medyum aramaya başladım.35 yaşındayım hala evlenemiyorum hiçbir ilişkim yürümüyor aklımı oynatıcaktım. psikolojim iyice bozulmuştu.forumlarda armağan hocayı papaz büyüsü etkilerini görünce papaz büyüsünün kısmetimi açacağını umdum.armağan hocayla çok detaylı konuştuk.armağan hocaya yaptırdığım papaz büyüsü etkisini 3 haftada göstermeye başladı.işyerinden olgun biriyle flörte başladık , konuşmalarımız evliliğe gelecek planları üzerine gidiyor.sanırım artık bende evlenbilicem.

 6. erol bunalım papaz's Gravatar erol bunalım papaz
  10 Ocak 2020    

  benim bir keşfim var.fiziksel tıbben teşhisini koyamadıkları hastalığım vardı.ailem doktorlardan umudu kesince beni hocalara dergahlara ocaklara götürmeye başladılar. gittiğim her dergah, beni okuttukları her hoca rahatsızlıklarımı daha artırdı.ben herşeyi boşvermiş şekilde sadece odamda yatıyordum.o günlerde bazen tuvalet ihtiyacımı gidermek için bile odamdan çıkmadığımı hatırlıyorum. afredersiniz odanın sağına soluna ihtiyaç gideriyordum.öyle saçma sapan günler işte… herşeye rağmen benden vazgeçmeyen kız arkadaşım anneme , internet sitelerinden gördüğü bedirhan hocanın numarasını getirmiş bu hocayı arayalım papaz büyüsüyle erolun sorunlarını çözebiliriz demiş.annem önce internetten papaz büyüsü yapılır mı diye tepki göstermiş ama işte çaresizlik… bedirhan hocayı aramışlar.ona yaptırdıkları kişiye özel papaz büyüsü sayesinde ben bir ayda toparlandım.o arada bana birşeyler yedirip içiriyorlardı ama ne olup bittiğini bilmiyordum umursamıyorum da.bir sabah hiçbirşey olmamış gibi keyifle uyanıp yüzümde güneş ışığını hissedince hayatımın yeniden başladığını anladım.keşfim de bu arkadaşlar, papaz büyüsü çok hastalığa psikolojik bunalımlara birebir.

 7. kocamla ablam kaçtı, onları pişman ettim's Gravatar kocamla ablam kaçtı, onları pişman ettim
  18 Ocak 2020    

  ablamla kocam kaçtı. ikisinin beraber olduğunu anlamayacak kadar salakmışım.insan ablasıyla kocasından ihanet bekler mi? bende beklemedim ama beni ayakta uyuttular ama yaptıklarının bedelini de papaz büyüsüyle ödediler. papaz büyüsü hem iyi hem kötü amaçlı yapılabiliyor. ben Ogeday hocaya konuyu havale ettim bu sayede onların başını beladan belaya sardım trafik kazası geçirdiler, eski kocam olacak köpek işten kovuldu ablam kadın hastalığına yakalandı. tüm bu hastalıklar belalar papaz büyüsüyle geldi. Ogeday hocayla papaz büyüsü konusunda güzel bir işbirliği yaptık.

 8. lisa ann's Gravatar lisa ann
  25 Ocak 2020    

  uzaktan papaz büyüsü yaptırabilir miyim? ben internetten papaz büyüsü yaptırmak için görüşebileceğim güvenilir hoca arıyorum.

  • nida's Gravatar nida
   7 Şubat 2020    

   medyum Ogeday fotoğrafla papaz büyüsü yaptırmıştım. bu bilgi sana faydalı olur mu bilmem.

 9. oğuz's Gravatar oğuz
  13 Şubat 2020    

  ayrıldıktan sonra sökeye yerleşen eski kız arkadaşımı çok kıskanıyordum onun başkalarıyla olmasına tahammül edemiyordum.ben uzaktan papaz büyüsü yaptırdım. internetten papaz büyüsü yapan hocalar var.ben armağan hocaya internetten papaz büyüsü yaptırdım.sonuçta aldım barışmamızı sağladı kızın aklını aldı yeminle . ben garantili papaz büyüsü yaptırdığım armağan hocadan memnun kaldım ama sen başka hocalar da araştırabilirsin.

 10. konu çok çok önemli para meselesi's Gravatar konu çok çok önemli para meselesi
  25 Şubat 2020    

  papaz büyüsünün çok riskli bir büyü çeşidi olduğunu okudum.hüddam apraziyal varmış papaz büyüsü görevlisiymiş. medyum bedirhan papaz büyüsü uzmanı ise bu konuda bilgisi vardır diye düşünüyorum. işin aslı şu ben çok büyük para dönen bir işle ilgili kararı kendimden yana kendi lehime çevirmek için büyü yaptırmak istiyorum.en kuvvetli büyü papaz büyüsüymüş. medyum bedirhanın iletişim bilgisini paylaşır mısınız? konu çok önemli papaz büyüsü yaptırmak için güveneceğim medyumu iyi seçmem lazım. en iyi medyum kim onunla çalışmam şart.

 11. yeğenimin hayatı düzene girer mi's Gravatar yeğenimin hayatı düzene girer mi
  7 Mart 2020    

  bir sorum var belki komik gelir size ama herkesin derdi başka başka. rabbim herkesi başka sınıyor.benim bi baltaya sap olamayan bi yeğenim var.ben teyzesiyim çocukluğundan beri benimle yaşıyor.annesi babası ayrıldıktan sonra babası başkasıyla evlendi annesi de maalesef herşeyi boşverip kendi hayatını yaşamayı seçti bizimle görüşmüyor.çocuğu atamazdık biz sahiplendik.ama iyi yetiştiremedik galiba çocuk çok uçarı yetişti.papaz büyüsüyle yeğenimin iyi bir iş bulması, hayatını düzene sokması mümkün mü

 12. veli's Gravatar veli
  15 Mart 2020    

  şeytani papaz büyüsü yapan en iyi medyum kim? medyum Ogeday olabillir diye düşünüyorum çünkü internet sitelerinde meşhur birisi.yine de sormak araştırmak lazım değil mi. medyum Ogeday dolandırı mı ,papaz büyüsü yaptırdıktan sonra sorun yaşayan var mı?

 13. kumar bağımlılığı için's Gravatar kumar bağımlılığı için
  25 Mart 2020    

  garantili papaz büyüsünün etkileri çok mucizevi arkadaşlar. kocamı kumar illetinden kilis medyumlarından kayınvalidemin bulduğu medyum bedirhan kurtardı.medyum bedirhan papazmış, kilisede papaz büyüsü yapan medyumlar içinde parmakla gösterilen gerçek bir medyum.ben sürece sonradan dahil oldum yenileme süresiyle beraber bir ayda papaz büyüsü sayesinde kocam kumarı bıraktı.yaşadığımız şehri değiştimeyi teklif etti.ellerimden tutup gözlerime bakıp dedi ki “sana yeni bir hayat vereceğim bu şansı iyi kullanalım” kocamdaki bu değişimin sebebi yüzde yüz etkili papaz büyüsü.

 14. LÜTFÜ's Gravatar LÜTFÜ
  3 Nisan 2020    

  KARIMIN İHANETİNE RAĞMEN YİNE DE BİR ŞEKİLDE YUVAMI AYAKTA TUTMAYA ÇALIŞIYORUM. BU BENİM ÜÇÜNCÜ EVLİLİĞİM BUNDAN DA BOŞANIRSAM HERKES NAZARINDA BEN SUÇLU KÖTÜ KOCA OLARAK BİLİNİRİM.MECBUREN SİNEYE ÇEKMEK ZORUNDAYIM AMA KARIMI KONTROL ALTINA ALDIĞIMDAN EMİN OLMAM LAZIM.KONUŞARAK OLMAYACAK BU İŞ.KARIYI ÜÇ ÖĞÜN DÖVSEM ARKAMI DÖNÜNCE BANA YİNE BOYNUZ TAKAR.PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRARAK KARIMI KONTROLUM ALTINA ALABİLİR MİYİM??

 15. hergün dayak her gün tecavüz bıktım artık dayanamıyorum's Gravatar hergün dayak her gün tecavüz bıktım artık dayanamıyorum
  19 Nisan 2020    

  kocamın aşırı ileri derecede psikolojik sorunları var.beni gün aşırı dövüyor, cinsel saldırıda bulunuyor,kocam beni istemediğim şeyleri yapmaya zorluyor.ondan boşanamam 4 çocuğum var çalışmıyorum ev hanımıyım. ailem bile kabul etmez.kocama tüm aile büyükleri akıl verdiği halde kimseyi dinlemiyor.çocukların başına diktatör kesildi.onların da huzuru yok her gün ağlaya ağlaya uyuyor yavrularım.allah rızası için kocamı hizaya sokacak en iyi medyum kim hangi büyü kocamı düzeltir ?

 16. lale's Gravatar lale
  5 Mayıs 2020    

  evde papaz büyüsü nasıl yapılır? fabrikada asgari ücretle çalışıyorum.fazla maddi durumum yok.nişanlım benden ayrılmayı düşünüyor çok korkuyorum herkese rezil olurum.düşündüm de belki kendim papaz büyüsüyle nişanlımın benden ayrılmasına engel olabilirim.internette bazı tarifler okudum ama bire bir fikir almak istiyorum.burda kendisi evde papaz büyüsü yapan var mı?

  • çalıkuşu's Gravatar çalıkuşu
   16 Mayıs 2020    

   maddi durumun iyi olmayabilir ama kendi kendine evde papaz büyüsü yapmaya kalkma Allah korusun cinler musallat edersin başına. ben de öğretmenim gelirim fazla yüksek değil ama kısmetimi açtırmak için Ogeday hocaya yaptırdığım papaz büyüsü fiyatı konusunda uygun rakamlarla çalıştı bana Ogeday hocayı arayıp derdini anlat.sana babalık yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Evlilik Büyüsü

Aşk Büyüsü

Kısmet Açma