Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar hakkında yapılan en iyi yorumlar

Medyum Ogeday

Medyum Ogeday ve süryani büyüleri

30 Yorum

 1. TANIYAN VARMI's Gravatar TANIYAN VARMI
  17 Haziran 2015    

  OGEDAY HOCAYI TANIYAN VARMI.NELER YAPAR.NERDE YAŞAR.KAÇ PARAYA YAPAR.

 2. AKREP's Gravatar AKREP
  23 Haziran 2015    

  evet ben Ogeday hocayle çalıştım. meşhür süryani büyüsün yaptırdım. 7 günde sonuç aldım Ogeday hoca telefonla görüşüyo insanlarla fiyatı değişiyo sizin sıkıntınız tam ne ona göre fiyat verir, telefonunu yazayım 0536 525 38 20

 3. OGEDAY HOCA's Gravatar OGEDAY HOCA
  24 Haziran 2015    

  Ogeday hoca telefondan görüşüyo sonuçta işin mukkemel yapıyo.sanki yanına gittiklerimiz ne yaptı bize. kandırdı dolandırdı Ogeday hoca işin iyi yapan tek medyum

  • ahmet's Gravatar ahmet
   9 Aralık 2015    

   sana katılıyorum ben bir medyumla yüzyüze görüştüm garanti olsun diye ama oda işimi yapamadı ve dolandırıcı çıktı.işin aslı karşındaki insana güvenmek.ister mail olsun ister telefon olsun bence fark etmez

 4. KARANFİL's Gravatar KARANFİL
  12 Şubat 2017    

  Eşimle aynı yatakda yatamıyorum eşim yanıma gelince içimde daralmalar oluyo yanıma yaklaşmasını istemiyorum? Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var Ogeday hocam benim eşim böyle giderse benden iyice uzaklaşmasından korkuyorum eşimi kaybetmek istemiyorum. Bizim üstümüzde büyü varmı yokmu diye bakmanızı istiyorum lütfen medyum Ogeday hocam beni bu durumdan çıkarmanızı istiyorum?

 5. RÜYA's Gravatar RÜYA
  21 Şubat 2017    

  ARKADAŞLAR BEN MEDYUM OGEDAY HOCAMI YAPTIKLARINDAN BİRE BİR YARAR GÖRDÜM. HOCAM O KADAR İYİ BİR İNSAN Kİ ÖNCE DİNLİYOR SONRA YARDIMCI OLUYO HER KONUDA EN İYİ SONUÇLARI VERİYO ÇOK GÜVENİLİR OLDUGUNU SÖYLEMEK İSTERİM.

 6. Nurcan's Gravatar Nurcan
  28 Şubat 2017    

  Benim eşimin çok öfke dolu bir insandı herşeye yüksek sesle konuşur beni bile dinlemezdi çevresinden herkezi uzaklaştırdı. Eşimin öfkesi yüzünden benimle benim ailem bile evime gelmezdi çok şükür eşimin öfkesinin dinmesi için medyum Ogeday hocamın duaları eşimi sakin bir insan olmasını sağladı Allah razı olsun kendisinden Ogeday hocamın duaları güvenmelisiniz çok faydalı bir nefesi var hocamın.

 7. Ömür's Gravatar Ömür
  6 Mart 2017    

  Benim kaynanam beni istediği için büyü yaptırmış evlendikten sonra etkisini göstermeye başlamış. Büyüyü bozdurmak için bir kaç kişiyle görüştüm. Ama medyum Ogeday hocam kadar çözüm bulan olmadı. Ogeday hocam kaynanamın bize yaptığı büyüden temizledi evliliğimde olan sorunlardan çok şükür kurtuldum. Allah ne muradı varsa versin Ogeday hocamın.

 8. DURU's Gravatar DURU
  11 Mart 2017    

  İyi günler bende bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Medyum Ogeday hoca bağlama büyüsünde yardım alıp sonuç alan varmı? Ben nişanlımın ailesinin yüzünden bana bağlanmasını istiyorum. Sorun yaşamaktan biktim biz iyi anlaşıyoruz ama ailesi aramıza giriyor sürekli lütfen cevap verirseniz bende yardım almak istiyorum medyum Ogeday hocadan

 9. Gönül's Gravatar Gönül
  14 Mart 2017    

  Benim eşimin iş kısmetlerini açtı medyum Ogeday hocam çok iyi geldi eşimin rızıkları açıldı. Çok şükür işleride yuvamın rızıkları geldi Allah razı olsun benim huzurumu geri verdi Ogeday hocam ben iyilik bulmanızı medyum Ogeday hocamın dualarına güvenmenizi öneririm.

 10. BELGIN's Gravatar BELGIN
  22 Mart 2017    

  Merhaba benim yuvamı yıkmak isteyen kadından medyum Ogeday hocamın kocama yaptığı soğukluk büyüsünün sayesinde kurtuldu. Allah razı olsun kendisinden Ogeday hocam çok yardımcı ve etkili geldi kocam yoksa o kadın ugruna yuvasını yıkmıştı. Ben asla unutamam yaptığı iyilikleri çok sağolun hocam.

 11. Günce's Gravatar Günce
  26 Mart 2017    

  Evlenmek üzere olduğum kişi son zamanlarda benden uzaklaşmaya beni delirtmek için elinden geleni yapmaya başlamıştı. Ne olduğunu anlayamadım çok zor günler geçirmeye kavgalarımızın artması beni medyum Ogeday hocayı aramaya karar verdirdi. Aradım hocam sayesinde neden bu hale geldiğimizi öğrendim. Ablasını beni istemediğini biliyordum bu kadar ileri gidecegini hiç tahmin etmemiştim. Soğutma büyüden dolayı yaşadıklarımı. Medyum Ogeday hocam bozarak atlatım. Çok teşekkür ederim size hocam Allah sizin gibi birini başimızdan eksik etmesin. Sağolun herşey için.

 12. Yasemin's Gravatar Yasemin
  6 Nisan 2017    

  sürekli kavga şiddet çıkaran eşim şuan resmen muma dönmüş şekilde. Eskiden gecenin bi vakti eve gelen içki kullanan evle hiç bağlantısı olmayan adamdı. Medyum Ogeday hocanın sayesinde düzene girdi. Allah ne muradı varsa versin Ogeday hocam çok iyi bir medyumdur. Ben kendisine çok memnun kaldım.

 13. Mavi's Gravatar Mavi
  15 Nisan 2017    

  Ben nasıl bir işlem yaptırcam biliyorum danıştıgım kişilerden hep medyum Ogeday hocanın adını duyuyorum acaba sevdiğim kişi bana çok aşık ama ilgisiz ilgili olması için nasık bir işlem yapar medyum Ogeday hoca ben ilk defa böyle bir yardım alıcam sizce hangi işlem benimle ilgilenmedini sağlar arkadaşlar?

 14. Nevin's Gravatar Nevin
  19 Nisan 2017    

  İyi günler bende Medyum Ogeday hocanın yatdımını aldım kızımın çarpılması sonuçu aradım Ogeday hocamı allah razı olsun kızım için elinden geleni yaptı çok şükür iyilik buldu medyum Ogeday hocayla düzeldi eskisi gibi kötü günler geçirmiyo dualarım hep ediyorum size Ogeday hocam çok sağolun.

 15. Kıymet's Gravatar Kıymet
  24 Nisan 2017    

  Ben kocamdan bir anda nefret etmeye başladım onun eve girmesiyle ben çıkmak istiyordum çok büyük bir bunalım başlamıştı bende 5 yıllık eşim beni tanıyamaz hale gelmişti. Annemin medyum Ogeday hocanın yardımı için israr etti ve ulaştım kendisine üstüme yapılan soğutma büyüsünü bozdu ve eşimle aramızda ki soğukluk gider gitmez tekrar bağlandık birbirimize teşekkür ediyorum yuvamın kurtarılmasına vesile oldu.

 16. Şenol's Gravatar Şenol
  6 Mayıs 2017    

  Canbar aşk büyüsünü en iyi sonuçları veren bir medyum Ogeday hoca çok teşekkür ediyorum. sevdiğimin de beni çok sevmesine vesile oldu. Sevdiğim kızın bana verdiniz emegi unutmam hocamın sağolsun.

 17. EVRİM's Gravatar EVRİM
  11 Mayıs 2017    

  Göz bağlama büyüsü içinde gönül rahatlıyla arayabilirsiniz medyum Ogeday hocamı ben kendisinden bu işlem için yardım aldım. Sonuçlandı çok başarılı benim için olumlu sonuçlar verdi teşekkür ediyorum kendisine buradan.

 18. IRMAK's Gravatar IRMAK
  20 Mayıs 2017    

  Slm arkadaşlar ben burda yorumları okudukca medyum Ogeday hocanın iyi olduguna kanat getirdim. Bende kaynanam için aramak yardım almak istedim. Ama kaynanam şu sorunu var oğlundan beni kıskanıyor eşimle bir araya gelmeyelim diye elinden geleni yapıyor. Biz 8 aylık evliyiz evlendiğimden bişe anlamadım kötü amaçlı birşey yapmak istemiyorum sadece oğlundan biraz uzak dursun istiyorum Ogeday hoca bu sorunumu düzeltebilirmi?

 19. Aynur's Gravatar Aynur
  1 Haziran 2017    

  MEDYUM OGEDAY HOCAM EN SAĞLAM MEDYUMDUR BEN KENDİSİNE DOMUZ BÜYÜDEN KURTULMAK İÇİN YARDIM İSTEDİM. ALLAH NE İSTEYİ VARSA VERSİN ÇOK ŞÜKÜR HUZURA ERDİRDİ BENİ BÜYÜ BOZULDU KUŞ KADAR HAFİFLEDİM..

 20. Sevgi's Gravatar Sevgi
  11 Haziran 2017    

  Ogeday hocanın papaz büyüsünde iyi olduğunu söylüyorlar doğrumu arkadaşlar medyum Ogeday hoca papaz büyüsünde gerçekten iyi medyum mu?

 21. Duygu's Gravatar Duygu
  19 Haziran 2017    

  Ogeday hocamın her konuda tecrübeli biri olduğunu kendim deneyimleyerek gördüm. bana yaptığı aşk büyüsü tutunca abimi de kendisiyle çalıştırdım kısmetlerinin açılması için ve abimde dw başarılı oldu. kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ederim arkadaşlar Ogeday hocamla çalışmanızı.

 22. hilda's Gravatar hilda
  23 Haziran 2017    

  eski sevgilimle yeniden barışmamı sağlayan medyum naransel hocamın hakkını bir ömür ödeyemem ellerinden öperim hocam her gün sizlere dua ediyorum.

 23. Bilgehan's Gravatar Bilgehan
  2 Temmuz 2017    

  eski kocamla yeniden barıştım Ogeday hocam sayesinde. önce onu nişanlısından ayırdım saha sonra da bana dönmesini aşık olmasını sağladım. şuan ikinci defa evlenmek üzereyiz ve bulutların üzerindeyiz İkimiz de adeta Ogeday hocamın hakkını asla ödeyemem. böyle sıkıntılarınız varsa muhakkak kendisine başvurmalısınız arkadaşlar.

 24. Bergüzar's Gravatar Bergüzar
  7 Temmuz 2017    

  arkadaşlar bende kısmetlerimin açılmasını Ogeday hocama borçluyum hayatta yolun yarısına geldiğimi düşünürken mutlu bir yuva kurduysam bunun temellerini Ogeday hocam attı kesinlikle hakkını ödeyemem.

 25. ULAŞ's Gravatar ULAŞ
  16 Temmuz 2017    

  arkadaşlar işinizi sağlama almak istiyorsanız MEDYUM Ogeday hocam ile çalışmalısınız. verdiği her sözün arkasında duran çok başarılı bir medyumdur kendisi. yaptığı işlem sayesinde kurtuldum başımdaki kaynana derdinden de kendi evimde yuvamda sığıntı olmaktan kurtuldum evimin hanımefendisi olduğumu hissettim Ogeday hocam sayesinde şükürler olsun.

 26. Nurbanu's Gravatar Nurbanu
  20 Temmuz 2017    

  üzerimdeki papaz büyüsünün etkisinden Ogeday hocam sayesinde kurtuldum hayatıma normal devam edebiliyorsan hocamın sayesindedir çok şükür bende yataklardan kalktım

 27. Sadık's Gravatar Sadık
  27 Temmuz 2017    

  karımla aramdaki sıkıntıları Ogeday hocamın sayesinde aştım eşim beni yaptığım hatalardan dolayı boşamak üzereydi şükürler olsun Ogeday hocam ne yaptı etti karım hem bundan vazgeçti hem de bana kör kütük aşık olmasını sağladı Hakkını ödeyemem Ogeday hocamın bende hatalarımdan ders aldım artık

 28. leyla's Gravatar leyla
  1 Ağustos 2017    

  arkadaşlar bende medyum Ogeday ile çalıştım ve çok memnun kaldım sizlere de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim arkadaşlar

 29. Melda's Gravatar Melda
  9 Ağustos 2017    

  MEDYUMLAR ARASINDA EN İYİ MEDYUM OGEDAY HOCADIR BENİM İÇİN DAHA İYİSİ YOKTUR BEN SÜRYANİ BÜYÜSÜNDE ONUN KADAR İYİSİNİ GÖRMEDİM BEN TEŞEKKÜR EDERİM HOCAMA ÇOK SAĞOLUN HOCAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Evlilik Büyüsü

Aşk Büyüsü

Kısmet Açma