Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar hakkında yapılan en iyi yorumlar

Medyum Sahra

Medyum Sahra Hoca hakkındaki yorumlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Email: medyumsahra,com
http://www.medyumsahra.com/

40 Yorum

 1. istanbulda büyü bozan gerçek hocayı arayın's Gravatar istanbulda büyü bozan gerçek hocayı arayın
  21 Şubat 2018    

  büyü bozduracaksanız Sahra hocayı arayın. Sahra hoca size birçok işlemde sorunsuz yardım sağlayabilir bunu aklınızdan çıkarmayın ne zaman bir yardıma ihtiyacınız olursa beklemeden direk Sahra hocayı arayın. ben geç kalmıştım onu aramakla.o yüzden üstümdeki büyüyü bozdurmam daha zor oldu.geç kaldığıma pişman oldum yani.

 2. Melih's Gravatar Melih
  23 Şubat 2018    

  Yapacağınız ne işlem ne olursa olsun uzman medyumlar ile çalışarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. medyum Sahra, büyü yaptırmak için benim tercih ettiğim hoca.baya da popüler internette kendiniz de Sahra hoca hakkında araştırabilirsiniz.

 3. özel işler için özel büyü & gerçek hoca's Gravatar özel işler için özel büyü & gerçek hoca
  23 Şubat 2018    

  Sahra hoca benim evlilik hayatımı düzeltti. eşime karşı karı koca ilişkimiz benden dolayı olmuyordu. eşim, bu yüzünden başka kadınlara gider diye çok yedim kendimi. annem Sahra hocayı bulmuş o bizim ailevi durumumuza bakım yaptıktan sonra bu konuda sorun birakmadı ben fayda buldum sizlerinde fayda bulmasını isterim Sahra hocadan , görüşmek isterseniz 0531 087 52 01 ulaşın.

 4. şule's Gravatar şule
  25 Şubat 2018    

  eğer aşk büyüsü yaptırmak isterseniz kesinlikle Sahra hocadan şaşmayın arkadaşlar. yaptırdığım büyünün etkisini görmeye başladım.

 5. Dilara's Gravatar Dilara
  26 Şubat 2018    

  Çalışmalarınız için ayrı ayrı medyum bulmayın tek seferde sağlam bir medyum bularak ona yaptırın tüm işlemleri. ben medyum Sahra ile çalışıyorum. hiç sorun yaşamadan iyi sonuçlar elde edebiliyorum.

 6. boşanmaktan vazgeçiren etkili büyü's Gravatar boşanmaktan vazgeçiren etkili büyü
  1 Mart 2018    

  Sahra hocaya yaptırdığım geri getirme büyüsü sayesinde kocam boşanma davasını geri çekip yeniden aile olmaya karar verdi.

 7. Fisun's Gravatar Fisun
  2 Mart 2018    

  Büyü işlemlerini kaliteli bir şekilde yapabilen az medyum var. çok fazla medyum aramayın direk en çok tercih edilen uzman medyum Sahra arayabilirsiniz. Ben Sahra hocadan aldığım iyi sonuçları başka hiçbir medyumdan almadım. size de tavsiye ederim hakikaten iyi bir medyum işlemlerinizde onu tercih edebilirsiniz sizi hiç yormadan kısa sürede en iyi sonuç verir.Sahra hoca tlf 0531 087 52 01

 8. Zeynep's Gravatar Zeynep
  25 Mart 2018    

  Son dönemde sahtekar olan medyumlar ortalıkta gezmeye başladı aman dikkat edin dolandırılmayın pişman olursunuz

 9. hollanda medyumu bulamadımSahra hoca çare oldu's Gravatar hollanda medyumu bulamadımSahra hoca çare oldu
  5 Nisan 2018    

  hollandadaki gurbetçilerden biriyim.maalesef kızımıza burda sahip çıkamadık.kötü işlere bulaştı hem kendi başınnı yere eğdi hem bizim… hiçbirimiz kızı kötü yolundan döndürmeyince son çare büyü mü yaptırsakta kızın huyu değişse diye gerçek hoca aramaya başladık.burda olduğumuz için önce hollanda medyumları araştırdık ama biz sanki avroyu ağaçtan topluyoruz… dolandırıldık… türkiyedeki akrabam Sahra hocanın numarasını verdi, aradık birkaç kere yeniden başlamamız gerekti.hemen hemen bir ay kadar sürede kızımdaki değişikleri görmemek için kör olmak lazım. kız önce uyuşturucuyu bırakmak için bizden yardım istedi sonra da erkek arkadaşından ayrılıp telefonunu kırıp attı.kızımı kurtardıysam Sahra hocanın yaptığı etkili büyü sayesinde kurtardım.

 10. Sahra hoca hakkında kötü söz bulamadım's Gravatar Sahra hoca hakkında kötü söz bulamadım
  16 Nisan 2018    

  İşlem yaptıracağınız zaman çalışacağınız medyumun geçmişini iyi araştırın.ben internette Sahra hoca hakkında baya araştırma yaptım hakkında kötü konuşan yok olursa da iftira atıyorlar.çünkü çok olumlu yorumlar var. o yüzden diyorum ki uzman medyumlar ile çalışarak elde edemeyeceğiniz sonuç yoktur bunu aklınızdan çıkarmayın.
  medyum Sahra ya ulaşın onunla çalışın siz yinede en azından sorun yaşamazsınız

 11. süryani büyüsü bozan gerçek hocamm's Gravatar süryani büyüsü bozan gerçek hocamm
  6 Mayıs 2018    

  internet üzerinde biraz araştırma yaparsanız da birçok medyumda genelde Sahra hocanın tercih edildiğini görürsünüz. o kadar insanın söylediği boşuna değil bence. ben de süryani büyüsü bozdurdum. ssöylediği gibi gelişti herşey.

 12. MUSALLATTAN KURTARAN GERÇEK BÜYÜLER's Gravatar MUSALLATTAN KURTARAN GERÇEK BÜYÜLER
  20 Mayıs 2018    

  SAHRA HOCA OLMASAYDI BEN ÇOKTAN AKIL SAĞLIĞIMI KAYBETMİŞTİM . CİN MUSALLATINDAN SONRA HAYATIM ALT ÜST OLMUŞTU. TÜRKİYEDE CİN ÇIKARAN UZMAN HOCA ARIYORSANIZ KENDİNİZİ ONA BUNA HARCATMAYIN YALANCI ÇOK .SAHRA HOCA CİN ÇIKARMA KONUSUNDA ÇOK KUVVETLİ ETKİLERE SAHİP.

 13. Hilal's Gravatar Hilal
  1 Haziran 2018    

  Yaptıracağınız işlemin medyumunu internette araştırın zaten bulursunuz kendinize göre bir medyumu bulamazsanız Sahra hocayı arayın o size yardımcı olur

 14. aşk büyüsü etki süresi's Gravatar aşk büyüsü etki süresi
  19 Haziran 2018    

  Sahra hocayla aylar önce aşk büyüsü yaptırmak için çalıştım yaptırdığım büyü etkisini yitirmedi. buralarda bazen muhabbeti dönüyor, işte aşk büyüsü etkisi ne kadar sürer, aşk büyüsü bozulur mu diye ondan yazmak istedim.
  Sahra hocanın yaptığı aşk büyüsü ben de bozulması. etkisini koruyor.

 15. İbrahim's Gravatar İbrahim
  2 Temmuz 2018    

  Önceden de çok medyum ile çalıştım o yüzden biliyorum hangi medyumun yetenekli hangi medyumun başarısız olduğunu. sizlere tek önerim bir medyum arıyorsanız Sahra hocayla çalışmanız.

 16. kadın cinayeti mi olsaydı, soğutma büyüsü's Gravatar kadın cinayeti mi olsaydı, soğutma büyüsü
  20 Temmuz 2018    

  paçamdan düşmeyen yakamı bırakmayan ahlaksız eski kocamın ısrarlarından baskısından kurtaran Sahra hocanın soğutma büyüsü olmasa bugün böyle özgür ve rahat olamazdım.
  bazen tehlikeleri tahmin edemezsiniz bi şey olmaz dersiniz ama olur…. kadın cinayetleri filan niye oluyo sanıyorsunuz böyle ısrarcı adamlardan kurtulmanın tek yolu Sahra hocayla görüşmek.

 17. fatoş's Gravatar fatoş
  4 Ağustos 2018    

  Sahra hocanın söyleyipte yapamadığı gerçekleştiremediği hiçbir büyü olmadı. ben önce işimle sonra da özel hayatımla ilgili büyü yaptırdım.

 18. Poyraz's Gravatar Poyraz
  14 Ağustos 2018    

  En iyi medyumları araştırın işlemleriniz için en iyi medyumu bulduğunuzdan emin olun öyle medyumlar ile çalışmaya başlayın.

 19. son çare büyü's Gravatar son çare büyü
  1 Eylül 2018    

  Sahra hocaya aşk büyüsü yaptırdım ve kocamla kopan evliliğimizi yeniden toparladım. bazen elimizden büyü yaptırmaktan başka bi şey gelmiyor işte

 20. Gaye's Gravatar Gaye
  22 Eylül 2018    

  Sahra hocaya bağlama büyüsü yaptıran var mı ne dersiniz

  • emine's Gravatar emine
   22 Şubat 2018    

   kesinlikle bağlama büyüsü için Sahra hocam doğru tercih. ben onun sayesinde çapkın eşimi yuvasına kendime bağladım şimdi gözü benden başkasını görmüyor eve geç gelmeleri aniden çıkan iş toplantıları hepsi son buldu ağzımın içine bakar oldu artık Allah tuttuğunu altın etsin Sahra hocamın herşeyi ona borçluyum , numarasını yazıyorum 0531 087 52 01

  • Sahra hocanın bağlama büyüsü etkileri's Gravatar Sahra hocanın bağlama büyüsü etkileri
   30 Eylül 2018    

   Bağlama büyüsü yaptırmak için ben Sahra hocayla görüştüm. ben onun numarasını bu siteden bulmuştum. nişanlımdaki çapkınlık yalpalamaları düzelmeye başlayınca hakkaten de bağlama büyüsü etkisi olduğunu anladım.burdan da sevincimi paylaşmak yazmak istedim işte.sizde Sahra hocaya ulaşmak isterseniz 0531 087 52 01

 21. bilal's Gravatar bilal
  17 Ekim 2018    

  Kaliteli medyumlarla çalışın ki ileride başınız ağrımasın ben sadece Sahra hoca ile çalıştım benim tüm sorunlarımı çözdü

 22. nişanlımın annesine büyü's Gravatar nişanlımın annesine büyü
  3 Kasım 2018    

  nişanlımın annesi her işe burnunu sokuyordu yani ne yapsaydım adamı bırakamazdım, annesini zapt edemiyorum. kızlarla konuşurken dedik büyü belki işe yarar. kızlarla büyü yaptıranların yorumlarını okuyunca Sahra hoca dikkatimi çekti.işe de yaradı Sahra hocanın muhabbet büyüsü etkisini çokta iyi gösterdi.

 23. istanbulda hocamı buldum's Gravatar istanbulda hocamı buldum
  15 Kasım 2018    

  Oh be dediğim gün geldi
  Sahra hoca kaynanamı susturdu kaynanam bana karşı artık cene yapmıyo .ne kadar zordu o günler biliyo musunuz?
  kaynana dırdırına karşı en etkili büyü garantili büyü Sahra hocanın uzmanlık alanına giriyor galiba.beni kurtardı .

 24. Davut's Gravatar Davut
  1 Aralık 2018    

  herkese selam,
  ben burda yeniyim, ailevi sorunlarımı çözmek için Türkiye’nin en iyi medyumları ve hocalarına nasıl ulaşırım?

 25. Kayahan's Gravatar Kayahan
  20 Aralık 2018    

  Her medyuma çok fazla güvenmeyin siz. sonuçta iyi işlem yapabilen çok fazla medyum yok. garantili bir şekilde iyi bir işlem yapmayı düşünürseniz medyum Sahra hocayı tercih edebilirsiniz.çünkü ben de onu böyle medyum tavsiye sitelerinde buldum. büyü yapan gerçek hoca bulma işleri böyle oluyor, kulaktan kulağa Sahra hocanın telefonu 0531 087 52 01

 26. aşk büyüsü yaptırdım's Gravatar aşk büyüsü yaptırdım
  2 Ocak 2019    

  Sahra hocayla bende çalışmaya başladım aşk büyüsü yaptırmak için inşallah benim de istediğim olur.

 27. IRMAK's Gravatar IRMAK
  15 Ocak 2019    

  Medyum Sahra hoca ile görüştüm arkadaşlar ben sizin için bıraktım bende sizler gibi çok aradım hocamın numarasını kolaylık olsun ben çok zorlandım bulmak için siz zorlanmadan cep telefonundan görüşebilirsiniz 0531 087 52 01

 28. yetişkinlerde alt ıslatma sorunu için çözüm büyüsü yapan hoca's Gravatar yetişkinlerde alt ıslatma sorunu için çözüm büyüsü yapan hoca
  31 Ocak 2019    

  kardeşim 20 yaşında geceleri altını ıslatmaya başladı.nişanlısından yeni ayrıldığı dönemde.doktora götürdük ama tıbbi mesele değilmiş, ailedekiler belki kızda nazar vardır büyü vardır dediler.onu bozdurmak için gerçek bir hoca aramaya başladık.birkaç hoca gezdik ama para zaman umut kaybetmekten başka işe yaramadı.istanbulda en iyi büyü yapan hocaları ararken aile dostlarımızın tavsiyeleri işe yaramayınca internette gerçek bir hoca bulmak istedim.Sahra hoca ile ilgili yazılanlar ilgimi çekti birkaç kere konuştuk.kız kardeşime bakım yaptıktan sonra bazı özel büyü işlemleri de yaptı.hepimizin üstüne kara bulut gibi çöken o lanet durumu Sahra hoca 1 haftada çözdü.
  önceleri hiç düşünmezdim ama kontrolümüz dışında gelişen bazı olaylar var ki sahiden de gerçek büyü yapan dürüst hocalar imdada yetişiyor.

 29. DİLEK's Gravatar DİLEK
  11 Şubat 2019    

  BEN YARDIM ALMAK İSTİYORUM BENİM EŞİM 4 YILDIR BİR KADINLA BİRLİKTE BENİ ALDATIYOR EŞİME BÜYÜK BİR DERS ALMASINI BANA YAPTIGINI BENİ ÖZLEYEREK CEKMESİNİ İSTİYORUM.
  SAHRA HOCA GERÇEKTEN BENİM EŞİME YAPSA BÜYÜ TUTARMI HOCA NASIL BİRİ BEN EŞİMİN BANA YAPTIGINI CEKMESİNİ İSTİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIM EDİN.

 30. tek hocam bu's Gravatar tek hocam bu
  20 Şubat 2019    

  aşk büyüsü gibi kadın erkek ilişkileri konusunda türkiyenin en iyi hocası Sahra hanım,onun yaptıkları başka hocalar için çok imkansız gibi. Sahra hoca olmasa daha ne kadar aşk acısı çekerdim düşünmek bile istemiyorum.

 31. Fatmanur's Gravatar Fatmanur
  6 Mart 2019    

  Sahra hocayla konuştuktan sonra umutlandım. Sahra hocamın yaptığı sevgi büyüsü sayesinde eşimle aram düzeldi ve evine geri döndü.

 32. Nurten's Gravatar Nurten
  10 Mart 2019    

  Kocanız için ne gibi işlemler yaptınız ne kadar sürede tuttu biraz bilgi verirseniz..
  güvenmek istiyorum Sahra hocaya.
  kocam sürekli hatalar yapıyo düzelirmi?
  Sahra hoca kocam için faydalı olucaksa ben hemen ararım yeter ki kocam düzelsin ben çok cekiyorum kendisinden bana derman olursa ben her zaman duacı olurum hocamdan

 33. GERÇEK MEDYUM ÖNERİSİ İSTEYENE's Gravatar GERÇEK MEDYUM ÖNERİSİ İSTEYENE
  20 Mart 2019    

  HAYAT BOYU KALICI BÜYÜ ÇALIŞMASI İÇİN SAHRA HOCA EN İDEAL MEDYUM.
  ÇALIŞIP ÇALIŞMAMAK SİZE KALMIŞ BEN TAVSİYE EDERİM KENDİSİNİ. 0531 087 52 01 NUMARASI BU. İSTEYEN ARAR DENER

 34. Abide's Gravatar Abide
  2 Nisan 2019    

  Geri getirme büyüsü için araştırma yapıyodum çok sevdigim insandan ayrılmıştım. Saolsun Sahra hoca benim için sevdiğim insanı geri getirdi.

 35. bence en iyi hoca's Gravatar bence en iyi hoca
  14 Nisan 2019    

  En iyi medyum kesinlikle Sahra hoca, bunu sizde araştırarak öğrenebilirsiniz. Çok fazla medyumla çalıştığım için ben iyi biliyorum medyumları size sadece Sahra hocayı öneririm başka bir medyuma gerek yok.

 36. Tolga's Gravatar Tolga
  1 Mayıs 2019    

  medyum Sahra aşk büyüsü yaptırdım yüzüme bile bakmayan kız şuan benimle birlikte kızım peşimden çok koştum ama kız birkez bile pas vermedi bana onu istedim ben başaramadım sonunda Sahra hoca ile buldum kızın bana aşık olmasını, güzel bir birlikteligimiz var 3 aydır.

 37. Asya's Gravatar Asya
  10 Mayıs 2019    

  İyi bir medyumla çalışarak dilediğiniz işlemleri kısa sürede yaptırabilirsiniz. Sahra hoca bende hiç başarısız olmadı. iyi bir medyum arıyorsanız Sahra hoca istediğiniz neticeyi verir.

 38. kocam için hoca arıyorum's Gravatar kocam için hoca arıyorum
  25 Mayıs 2019    

  Bende Sahra hocayı duydum. benimde sorunum var. Sahra hoca eşimin birlikte oldugu kadından ayrılması için bana yardım edermi? Eşim bitti diyip beni kandırıyo o kadını hayatından cıkarmadı biliyorum Sahra hoca ile bu sorunum bitermi benim sorunumda olanlar cvp yazabilirmi arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Evlilik Büyüsü

Aşk Büyüsü

Kısmet Açma