Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar hakkında yapılan en iyi yorumlar

Medyum Baransel

Medyum Baransel ve süryani büyüleri

30 Yorum

 1. TANIYAN VARMI's Gravatar TANIYAN VARMI
  17 Haziran 2015    

  BARANSEL HOCAYI TANIYAN VARMI.NELER YAPAR.NERDE YAŞAR.KAÇ PARAYA YAPAR.

 2. AKREP's Gravatar AKREP
  23 Haziran 2015    

  evet ben baransel hocayle çalıştım. meşhür süryani büyüsün yaptırdım. 7 günde sonuç aldım baransel hoca telefonla görüşüyo insanlarla fiyatı değişiyo sizin sıkıntınız tam ne ona göre fiyat verir, telefonunu yazayım 0535 636 62 82

 3. BARANSEL HOCA's Gravatar BARANSEL HOCA
  24 Haziran 2015    

  baransel hoca telefondan görüşüyo sonuçta işin mukkemel yapıyo.sanki yanına gittiklerimiz ne yaptı bize. kandırdı dolandırdı baransel hoca işin iyi yapan tek medyum

  • ahmet's Gravatar ahmet
   9 Aralık 2015    

   sana katılıyorum ben bir medyumla yüzyüze görüştüm garanti olsun diye ama oda işimi yapamadı ve dolandırıcı çıktı.işin aslı karşındaki insana güvenmek.ister mail olsun ister telefon olsun bence fark etmez

 4. KARANFİL's Gravatar KARANFİL
  12 Şubat 2017    

  Eşimle aynı yatakda yatamıyorum eşim yanıma gelince içimde daralmalar oluyo yanıma yaklaşmasını istemiyorum? Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var baransel hocam benim eşim böyle giderse benden iyice uzaklaşmadından korkuyorum eşimi kaybetmek istemiyorum. Bizim üstümüzde büyü varmı yokmu diye bakmanızı istiyorum lütfen medyum baransel hocam beni bu durumdan çıkarmanızı istiyorum?

 5. RÜYA's Gravatar RÜYA
  21 Şubat 2017    

  ARKADAŞLAR BEN MEDYUM BARANSEL HOCAMI YAPTIKLARINDAN BİRE BİR YARAR GÖRDÜM. HOCAM O KADAR İYİ BİR İNSAN Kİ ÖNCE DİNLİYOR SONRA YARDIMCI OLUYO HER KONUDA EN İYİ SONUÇLARI VERİYO ÇOK GÜVENİLİR OLDUGUNU SÖYLEMEK İSTERİM.

 6. Nurcan's Gravatar Nurcan
  28 Şubat 2017    

  Benim eşimin çok öfke dolu bir insandı herşeye yüksek sesle konuşur beni bile dinlemezdi çevresinden herkezi uzaklaştırdı. Eşimin öfkesi yüzünden benimle benim ailem bile evime gelmezdi çok şükür eşimin öfkesinin dinmesi için medyum Baransel hocamın duaları eşimi sakin bir insan olmasını sağladı allah razı olsun kendisinden Baransel hocamın duaları güvenmelisiniz çok faydalı bir nefesi var hocamın.

 7. Ömür's Gravatar Ömür
  6 Mart 2017    

  Benim kaynanam beni istediği için büyü yaptırmış evlendikten sonra etkisini göstermeye başlamış. Büyüyü bozdurmak için bir kaç kişiyle görüştüm. Ama medyum Baransel hocam kadar çözüm bulan olmadı. Baransel hocam kaynanamın bize yaptıgı büyüden temizledi evliliğimde olan sorunlardan çok şükür kurtuldum. Allah ne muradı varsa versin Baransel hocamın.

 8. DURU's Gravatar DURU
  11 Mart 2017    

  İyi günler bende bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Medyum baransel hoca bağlama büyüsünde yardım alıp sonuç alan varmı? Ben nişanlımın ailesinin yüzünden bana bağlanmasını istiyorum. Sorun yaşamaktan biktim biz iyi anlaşıyoruz ama ailesi aramıza giriyor sürekli lütfen cevap verirseniz bende yardım almak istiyorum medyum Baransel hocadan

 9. Gönül's Gravatar Gönül
  14 Mart 2017    

  Benim eşimin iş kısmetlerini açtı medyum baransel hocam çok iyi geldi eşimin rızıkları açıldı. Çok şükür işleride yuvamın rızıkları geldi allah razı olsun benim huzurumu geri verdi baransel hocam ben iyilik bulmanızı medyum baransel hocamın dualarına güvenmenizi öneririm.

 10. BELGIN's Gravatar BELGIN
  22 Mart 2017    

  Merhaba benim yuvamı yıkmak isteyen kadından medyum Baransel hocamın kocama yaptığı soğukluk büyüsünün sayesinde kurtuldu. Allah razı olsun kendisinden Baransel hocam çok yardımcı ve etkili geldi kocam yoksa o kadın ugruna yuvasını yıkmıştı. Ben asla unutamam yaptığı iyilikleri çok sağolun hocam.

 11. Günce's Gravatar Günce
  26 Mart 2017    

  Evlenmek üzere olduğum kişi son zamanlarda benden uzaklaşmaya beni delirtmek için elinden geleni yapmaya başlamıştı. Ne olduğunu anlayamadım çok zor günler geçirmeye kavgalarımızın artması beni medyum Baransel hocayı aramaya karar verdirdi. Aradım hocam sayesinde neden bu hale geldiğimizi öğrendim. Ablasını beni istemediğini biliyordum bu kadar ileri gidecegini hiç tahmin etmemiştim. Soğutma büyüden dolayı yaşadıklarımı. Medyum baransel hocam bozarak atlatım. Çok teşekkür ederim size hocam allah sizin gibi birini başimızdan eksik etmesin. Sağolun herşey için.

 12. Yasemin's Gravatar Yasemin
  6 Nisan 2017    

  sürekli kavga şiddet çıkaran eşim şuan resmen muma dönmüş şekilde. Eskiden gecenin bi vakti eve gelen içki kullanan evle hiç bağlantısı olmayan adamdı. Medyum Baransel hocanın sayesinde düzene girdi. Allah ne muradı varsa versin Baransel hocam çok iyi bir medyumdur. Ben kendisine çok memnun kaldım.

 13. Mavi's Gravatar Mavi
  15 Nisan 2017    

  Ben nasıl bir işlem yaptırcam biliyorum danıştıgım kişilerden hep medyum baransel hocanın adını duyuyorum acaba sevdiğim kişi bana çok aşık ama ilgisiz ilgili olması için nasık bir işlem yapar medyum baransel hoca ben ilk defa böyle bir yardım alıcam sizce hangi işlem benimle ilgilenmedini sağlar arkadaşlar?

 14. Nevin's Gravatar Nevin
  19 Nisan 2017    

  İyi günler bende Medyum Baransel hocanın yatdımını aldım kızımın çarpılması sonuçu aradım baransel hocamı allah razı olsun kızım için elinden geleni yaptı çok şükür iyilik buldu medyum baransel hocayla düzeldi eskisi gibi kötü günler geçirmiyo dualarım hep ediyorum size baransel hocam çok sağolun.

 15. Kıymet's Gravatar Kıymet
  24 Nisan 2017    

  Ben kocamdan bir anda nefret etmeye başladım onun eve girmesiyle ben çıkmak istiyordum çok büyük bir bunalım başlamıştı bende 5 yıllık eşim beni tanıyamaz hale gelmişti. Annemin medyum baransel hocanın yardımı için israr etti ve ulaştım kendisine üstüme yapılan soğutma büyüsünü bozdu ve eşimle aramızda ki soğukluk gider gitmez tekrar bağlandık birbirimize teşekkür ediyorum yuvamın kurtarılmasına vesile oldu.

 16. Şenol's Gravatar Şenol
  6 Mayıs 2017    

  Canbar aşk büyüsünü en iyi sonuçları veren bir medyum baransel hoca çok teşekkür ediyorum. sevdiğimin de beni çok sevmesine vesile oldu. Sevdiğim kızın bana verdiniz emegi unutmam hocamın sağolsun.

 17. EVRİM's Gravatar EVRİM
  11 Mayıs 2017    

  Göz bağlama büyüsü içinde gönül rahatlıyla arayabilirsiniz medyum Baransel hocamı ben kendisinden bu işlem için yardım aldım. Sonuçlandı çok başarılı benim için olumlu sonuçlar verdi teşekkür ediyorum kendisine buradan.

 18. IRMAK's Gravatar IRMAK
  20 Mayıs 2017    

  Slm arkadaşlar ben burda yorumları okudukca medyum Baransel hocanın iyi olduguna kanat getirdim. Bende kaynanam için aramak yardım almak istedim. Ama kaynanam şu sorunu var oğlundan beni kıskanıyor eşimle bir araya gelmeyelim diye elinden geleni yapıyor. Biz 8 aylık evliyiz evlendiğimden bişe anlamadım kötü amaçlı birşey yapmak istemiyorum sadece oğlundan biraz uzak dursun istiyorum baransel hoca bu sorunumu düzeltebilirmi?

 19. Aynur's Gravatar Aynur
  1 Haziran 2017    

  MEDYUM BARANSEL HOCAM EN SAĞLAM MEDYUMDUR BEN KENDİSİNE DOMUZ BÜYÜDEN KURTULMAK İÇİN YARDIM İSTEDİM. ALLAH NE İSTEYİ VARSA VERSİN ÇOK ŞÜKÜR HUZURA ERDİRDİ BENİ BÜYÜ BOZULDU KUŞ KADAR HAFİFLEDİM..

 20. Sevgi's Gravatar Sevgi
  11 Haziran 2017    

  Baransel hocanın papaz büyüsünde iyi olduğunu söylüyorlar doğrumu arkadaşlar medyum baransel hoca papaz büyüsünde gerçekten iyi medyum mu?

 21. Duygu's Gravatar Duygu
  19 Haziran 2017    

  Baransel hocamın her konuda tecrübeli biri olduğunu kendim deneyimleyerek gördüm. bana yaptığı aşk büyüsü tutunca abimi de kendisiyle çalıştırdım kısmetlerinin açılması için ve abimde dw başarılı oldu. kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ederim arkadaşlar Baransel hocamla çalışmanızı.

 22. hilda's Gravatar hilda
  23 Haziran 2017    

  eski sevgilimle yeniden barışmamı sağlayan medyum naransel hocamın hakkını bir ömür ödeyemem ellerinden öperim hocam her gün sizlere dua ediyorum.

 23. Bilgehan's Gravatar Bilgehan
  2 Temmuz 2017    

  eski kocamla yeniden barıştım baransel hocam sayesinde. önce onu nişanlısından ayırdım saha sonra da bana dönmesini aşık olmasını sağladım. şuan ikinci defa evlenmek üzereyiz ve bulutların üzerindeyiz İkimiz de adeta baransel hocamın hakkını asla ödeyemem. böyle sıkıntılarınız varsa muhakkak kendisine başvurmalısınız arkadaşlar.

 24. Bergüzar's Gravatar Bergüzar
  7 Temmuz 2017    

  arkadaşlar bende kısmetlerimin açılmasını Baransel hocama borçluyum hayatta yolun yarısına geldiğimi düşünürken mutlu bir yuva kurduysam bunun temellerini Baransel hocam attı kesinlikle hakkını ödeyemem.

 25. ULAŞ's Gravatar ULAŞ
  16 Temmuz 2017    

  arkadaşlar işinizi sağlama almak istiyorsanız MEDYUM BARANSEL hocam ile çalışmalısınız. verdiği her sözün arkasında duran çok başarılı bir medyumdur kendisi. yaptığı işlem sayesinde kurtuldum başımdaki kaynana derdinden de kendi evimde yuvamda sığıntı olmaktan kurtuldum evimin hanımefendisi olduğumu hissettim Baransel hocam sayesinde şükürler olsun.

 26. Nurbanu's Gravatar Nurbanu
  20 Temmuz 2017    

  üzerimdeki papaz büyüsünün etkisinden Baransel hocam sayesinde kurtuldum hayatıma normal devam edebiliyorsan hocamın sayesindedir çok şükür bende yataklardan kalktım

 27. Sadık's Gravatar Sadık
  27 Temmuz 2017    

  karımla aramdaki sıkıntıları baransel hocamın sayesinde aştım eşim beni yaptığım hatalardan dolayı boşamak üzereydi şükürler olsun Baransel hocam ne yaptı etti karım hem bundan vazgeçti hem de bana kör kütük aşık olmasını sağladı Hakkını ödeyemem Baransel hocamın bende hatalarımdan ders aldım artık

 28. leyla's Gravatar leyla
  1 Ağustos 2017    

  arkadaşlar bende medyum baransel ile çalıştım ve çok memnun kaldım sizlere de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim arkadaşlar

 29. Melda's Gravatar Melda
  9 Ağustos 2017    

  MEDYUMLAR ARASINDA EN İYİ MEDYUM BARANSEL HOCADIR BENİM İÇİN DAHA İYİSİ YOKTUR BEN SÜRYANİ BÜYÜSÜNDE ONUN KADAR İYİSİNİ GÖRMEDİM BEN TEŞEKKÜR EDERİM HOCAMA ÇOK SAĞOLUN HOCAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Evlilik Büyüsü

Aşk Büyüsü

Kısmet Açma